Wiadomości

 W ubiegły czwartek tj. 30.04, zakończyła się druga edycja Górnośląskiego Maratonu Karpiowego. Zawody przebiegały w świetnej atmosferze i udały się znakomicie, złowiono 4 236,62 kg karpi powyżej pięciu kilo. Poniżej relacja wideo z zawodów.


--------------------------------------------------------------

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji zawodów "Top Master Cup of Lake Jarosławki 2015" które odbędą się w dniach 6-10.5.2015. Wezmą w niej udział 22 dwuosobowe drużyny, będą one walczyć o puchar Łowiska Jarosławki a także prawo startu w finale "Polish Carp Masters 2015" którego organizatorem jest Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego. Do klasyfikacji generalnej zaliczane będą tylko karpie i amury powyżej 10kg co jest ewenementem jesli chodzi o podobne przedsięwzięcia. Zapisy oraz więcej informacji u organizatora. Regulamin już niebawem.


-------------------------------------------------------------

Klub Karpiowy Carp Travel  zaprasza wszystkich karpiarzy na 
Towarzyskie Zawody  Karpiowe I Puchar Carp Travel  w dniach 11-14.06.2015r.  
na nowo powstającym łowisku  "Strefa Ciszy" (zbiornik po żwirowy) w miejscowości Spalona koło Legnicy, woj. dolnośląskie. -------------------------------------------------------------
wedkuje24h.eu:

Ogłaszamy konkurs

Warunki konkursu:
-w konkursie może brać udział każdy użytkownik naszego forum, za wyjątkiem administratorów ;)
-odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
-każdy użytkownik musi w swoim profilu posiadać imię i nazwisko

Pytanie jest następujące:
NA JAKIM ZBIORNIKU ODBYŁY SIĘ PIERWSZE ZAWODY O PUCHAR NASZEGO FORUM.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres konkurs@wedkuje24h.eu w tytule maila wpisując Konkurs nr.15 - [nick z forum] Na Wasze odpowiedzi czekamy do 11.11.2014 godz 20:00. W tym samym dniu lub następnych rozlosujemy zwycięzce.

Nagrodą dla zwycięzcy jest:

1. BOILIE MIX firmy FISH FOOD - Bird food
2. BOILIE MIX firmy FISH FOOD - 50/50 Base 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza